Анкети учасниць традиційного сніданку організації «Ранкова кава ділової жінки»


Контактувати зі мною:
Мене звуть: Наталія Бернацька Працюю в / реалізую проект: Фітнес-клуб "Fitcurves"

ШУКАЮ ДОПОМОГУ/ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ:Шукаю просто спілкування.
МОЖУ ДОПОМОГТИ У:У чому буду потрібна.
МОЇ ІНТЕРЕСИ ПОЛЯГАЮТЬ У:Пропонувати і надавати найкраще для оточуючих.

Контактувати зі мною:
Мене звуть: Любов Гетьманська Працюю в / реалізую проект: "Олд фемен радіо". Власна програма "Досвід кохання"

ШУКАЮ ДОПОМОГУ/ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ:Шукаю майбутніх героїнь своєї програми, актуальні теми..
МОЖУ ДОПОМОГТИ У:Висвітленні актуальної  проблематики в межах моєї програми на радіо.
МОЇ ІНТЕРЕСИ ПОЛЯГАЮТЬ У:Поєднанні активного бізнес-життя та соціального.

Мене звуть: Тамара Желобицька Працюю в / реалізую проект: Проект "LIBRARY is COOL: Cozy Our Own Location, "CCS Montreal CHILDREN & FAMILIES Projects", !LCDM English-Speaking Teen's Club" "Little Elf Studio Creative Projects"

ШУКАЮ ДОПОМОГУ/ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ:Розповсюдження україно-канадського власного досвіду в популяризації читання та розвитку дитячих бібліотек, вивчення іноземних мов, щасливе батьківство, гармонійний розвиток творчих та креативних заходів, наприклад фотовиставка "Спогади з Монреалю", присвяченій місту Монреалю і провінції Квебек.
МОЖУ ДОПОМОГТИ У:У консультуванні з правильного та ефективного викладання іноземних мов для різних вікових груп; створенні нових проектів для популяризації читання та безперервного розвитку дитячих бібліотек; поширенні канадського досвіду на території України.
МОЇ ІНТЕРЕСИ ПОЛЯГАЮТЬ У:Іноземні мови, література та читання, бібліотечна справа, переклади з різних мов, фотовиставки та креативний діалог через фотографію. Подорожі та практичне втілення міжнародного досвіду.

Контактувати зі мною:
Мене звуть: Альона Скічко Працюю в / реалізую проект: Виконавчий директор ТОВ "Бейкер Тіллі Україна Бухгалтерські Послуги". Працюю над проектом "Хмарочойс", ціль якого допомогти у веденні малого та середнього бізнесу.

ШУКАЮ ДОПОМОГУ/ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ:Нових цікавих проектів, які допоможуть довести, що Україна - чудова країна, на яку варто звернути увагу.
МОЖУ ДОПОМОГТИ У:Маю більш, ніж 9-ти річний досвід у сфері бухгалтерських послуг та аутсорсингу. Можу надати поради у цій сфері.
МОЇ ІНТЕРЕСИ ПОЛЯГАЮТЬ У:Мене цікавить розвиток, також я мати двох чудових дівчаток, і хочу не тільки довести всім, що бути успішною діловою жінкою і мамою можливо, але й знайти цікаве коло для спілкування. Нові люди - це завжди ковток свіжого повітря і моливість подивитись не оточуючий світ під новим поглядом.

Контактувати зі мною:
Мене звуть: Віта Коновалова Працюю в / реалізую проект: Імідж-експерт, автор та тренер проекту "Красивая и счастливая. Формула 4П: Познай Прими Полюби Прояви"

ШУКАЮ ДОПОМОГУ/ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ:Проведення тренінгів, майстер-класів та інших заходів для жінок, спрямованих на лдопомогу проявити себе, свою красу та таланти. Шукаю особистого асистента.
МОЖУ ДОПОМОГТИ У:В організації фестивалів, у проведенні заходів для жінок. Консультації зі створення власного усвідомлення образу; прояву своєї природньої краси.
МОЇ ІНТЕРЕСИ ПОЛЯГАЮТЬ У:Дослідженні теми краси, жіночого щастя та цілісності особистості. Я вивчаю та спостерігаю, які різні кольори, фактури та силуети допомагають проявити себе справжню через одяг, підкреслити природню красу жінки.

Контактувати зі мною:
Мене звуть: Анна Заклецька - Бурак Працюю в / реалізую проект: Ведуча заходів, подій різноманітних масштабів та характеру, Дует "ВРОДА"- співачка Дитячий вокально-хореографічний ансамбль "Зернятко" - хореограф, співзасновник, педагог.Низка соціальних, освітніх та культурних проектів; політолог, психотерапевт, режисер.

ШУКАЮ ДОПОМОГУ/ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ:Реалізації освітніх, культурних, мистецьких соціальних проектів. А саме:

1. Розповсюдження та популяризація традиційних українського світогляду, обрядів, пісень, танців, ремесел, свят через творчість дитячого ансамблю "Зернятко", сучасного етнічного дуету - "ВРОДА", реалізацію освітньо-розважальних етно-вечірок у Києві та за кордоном - у співпраці з українською діаспорою.

2. Освітній проект "Дитячий медіахолдинг".
МОЖУ ДОПОМОГТИ У:Організації та проведенні заходів (як ведуча, сценарист, режисер); прикрасити захід виступом дитячого колективу "Зернятко" з дитячою традиційною фольклорною програмою з сучасними вкрапленнями або сучасним етнічно-танцювальним дуетом "ВРОДА".
МОЇ ІНТЕРЕСИ ПОЛЯГАЮТЬ У:Реалізації проектів, що змінюють світогляд, надаючи людям впевненості у собі та своїх талантах через усвідомлення свого коріння та величного походження, поборення комплексу меншовартості та позбавлення "рабськго" стилю мислення та поведінки.

Мене звуть: Світлана Глушаниця Працюю в / реалізую проект: Працюю в компанії "HRG Ukrain"e на посаді Business Development Director

ШУКАЮ ДОПОМОГУ/ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ:Організації нових та цікавих проектів, які пов'язані з прийомом іноземців в Україні або з просуванням України за кордоном як напрямку для бізнесу. Це можуть бути як комерційні так і соціальні проекти.
МОЖУ ДОПОМОГТИ У:Всьому, що стосується організації ділових подорожей та заходів в Україні та за кордоном.
МОЇ ІНТЕРЕСИ ПОЛЯГАЮТЬ У:Мої інтереси ростійно розширюються. Я щиро захоплююся своєхю роботою, вивчаю питання виховання дітей (маю двох), роблю handmade іграшки. Цікавлюся темами роботи людського мозку, розробки систем мотивації, онлайн маркетингу, продажів та іншими.

Контактувати зі мною:
Мене звуть: Валентина Лановенко Працюю в / реалізую проект: Президент Академії Органічного Садівництва "Ekogarden", Власник органічного розсадника плодових культур родини Лановенко

ШУКАЮ ДОПОМОГУ/ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ:Моя діяльність - розробка проектів по садівництву, в тому числі органічний напрямок. Інтенсивне садівництво, яке я представляю, може застосовуватись в багатьох аспектах: домашні сади, бізнес-проекти на ділянці 1 - 2 га та 10 - 15 га. Такі проекти можуть бути впроваджені в кожній області. Шукаю однодумців та хочу розповізти про цей вид діяльності.
МОЖУ ДОПОМОГТИ У:Розробці бізнес-планів та проектів для садів, консультуванні, створенні садів "під ключ", проведенні тематичних презентацій та тренінгів.
МОЇ ІНТЕРЕСИ ПОЛЯГАЮТЬ У:Консалтинг у сфері садівництва; реалізація саджанців, вирощених у нашому господарстві. Наш розсадник - один із перших в Україні, який сертифікується в "Органік Стандарт" як органічне господарство. Пропонуємо саджанців як для органічних проектів та садів, та і ддля тих, що будуть оброблятися за традиційною або комбінованою системою.

Контактувати зі мною:
Мене звуть: Ірина Чернишова

ШУКАЮ ДОПОМОГУ/ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ:Організаційні процеси та проекти Змін.
МОЖУ ДОПОМОГТИ У:Області своєї експертизи.
МОЇ ІНТЕРЕСИ ПОЛЯГАЮТЬ У:Участі у колах соціально відповідальних людей, де є можливість вплинути на розвиток України у межах свої знань та навичок.

Мене звуть: Анна Матушкіна Працюю в / реалізую проект: Реалізую проекти: "GOPALA" – творчий центр для дітей з аутичним спектром розвитку. Ми надаємо можливість особливим діткам розвиватися в різних творчих напрямках. "Atmosphere Dance Events" - Ми створюємо масштабні освітньо-танцювальні заходи в Україні, на які ми запрошуємо найкращих хореографів, педагогів і танцюристів з усього світу. "U.KiDS" – організація, яка допомагає дітям-сиротам знайти свій шлях та стати повноцінною частиною суспільства. Волонтер та член правління.

ШУКАЮ ДОПОМОГУ/ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ:У вирішенні питання з приміщенням для творчого центру для дітей з аутичним спектром розвитку.
МОЖУ ДОПОМОГТИ У:Пропоную плідну співпрацю з організаціями та підприемницями, діяльність яких пов'язана з мистецтвом та роботою з дітьми. Пропоную спеціальні умови на відвідування майстер-класів, денс-лагерів та інших танцювальних івентів від "Atmosphere Dance Events".
МОЇ ІНТЕРЕСИ ПОЛЯГАЮТЬ У:У тому, щоб надавати дітям можливості для самореалізації, створювати  для них перспективу на майбутнє. Допомогти набути впевненості в собі, творити, розкриватися, спілкуватися, виражати себе у творчості.