Ранкова кава ділової жінки 13 липня 2016 року

13 липня в столичному ресторані авторської кухні Odessa Restaurantвідбувся традиційний вже четвертий сніданок Ранкова кава ділової жінки, ініціатором якого стала ГО "Ділові Українські Жінки".

В рамках проекту "Коло Жіночого Лідерства" перед учасницями сніданку виступила засновниця власного адвокатського бюро, успішний адвокат Руслана Музычко.

За смачним і вишуканим сніданком від шеф-кухаря ресторану Odessa Restaurant активні жінки, власниці бізнесу, представниці найрізноманітніших сфер і видів діяльності - дизайнери, ювеліри, режисери, коучі, лікарі, обговорили важливі теми, актуальні для жінок сьогодення.

Разом з членкинями організації Rozaliya KobylianskaКсения Костенко,Наталия Яско та Светлана Легкая вдалося викликати зацікавленість учасниць до дискусії та створити невимушену й щиру атмосферу бесіди!

Щиро вдячні всім за підтримку в організації та проведенні заходу – учасницям, членкиням організації, ведучій та модератору Руслана Музычко, ресторану Odessa Restaurant за смачний сніданок та приємну невимушену атмосферу, а також інформаційному партнеру журналу Публичные люди.Повний каталог учасниць традиційніх сніданків організації "Ранкова кава ділової жінки"