Ранкова кава ділової жінки 22 червня 2016 року

Громадська організація "Ділові Українські Жінки" в рамках проекту "Коло Жіночого Лідерства" започаткувала тематичні зустрічі під назвою "Ранкова кава ділової жінки", на які запрошує активних жінок - презентувати себе, свій бізнес, поділитися успіхом чи навпаки отримати пораду для розв’язання проблем.
Модератором та ведучим сніданку виступає один із членів організації, який, підіймаючи одне із важливих питань, що є актуальним для жінок сьогодення, власним прикладом та досвідом може надати правильну мотивацію та відповісти на ваші питання.  
22 червня в столичному ресторані «Одеса» в рамках проекту ГО «ДУЖ» «Коло Жіночого Лідерства» відбулась третя, вже традиційна зустріч активних, талановитих та вмотивованих жінок «Ранкова кава ділової жінки». Цього разу ми говорили про мотивацію та натхнення разом з чарівною Розалією Кобилянською - Президентом "Української Академії Інтегративної медицини", членом ГО"Ділові Українські Жінки". 
Щиро дякуємо всім, хто долучився до нас та прийняв активну участь в дискусії, а також ресторану «Одеса» за неймовірно затишну атмосферу та чудові сніданки!


Повний каталог учасниць традиційніх сніданків організації "Ранкова кава ділової жінки"