Фестиваль радості

Громадська організація «Ділові Українські Жінки» спільно з благодійним фондом «Фонд Майбутнього» виступає в цьому році організаторами першого в Україні Міжнародного благодійного проекту для онкохворих дітей - «Фестиваль Радості», який відбудеться 22 вересня 2018 року у МДЦ «Артек» (Пуща-Водиця)

 

Головними учасниками фестивалю є онкохворі діти з 26 онкоцентрів країни. В цілому кількість учасників Фестивалю Радості складатиме близько 700 осіб. Програма Фестивалю передбачає участь посадових осіб та представників урядів і систем охорони здоров'я країн-учасниць, представників міжнародної громадськості і шоу-бізнесу, власників і керівників міжнародних комерційних компаній і корпорацій, які беруть участь в організації та проведенні даного заходу. Фестиваль передбачає створення ефекту «сімейного кола», неповторної атмосфери тепла, довіри, щастя й свята, яке допоможе дітям у боротьбі із страшною хворобою.

 

Після Фестивалю радості в Україні в рамках нашого партнерства з ініціатором Фестиваля – Бенгтом Нільсоном, ми відправимо українську делегацію онко хворих дітей та лікарів на фестиваль у Швеціїї для обміну досвідом.

 

В рамках фестивалю планується проведення наукової конференції в кінці вересня 2018 року з питань, що стосуються нових підходів до лікування та піклування, реабілітації, діагностування онкохворих дітей. Це буде своєрідна платформа обміну знаннями, досвідом, технологіями у лікуванні,  догляду, реабілітації  хворих дітей.

 

Долучайтеся! Размо ми зможемо більше!

 

Здійснити благодійний внесок Ви можете зробити банківським

переказом за наступними реквізитами:

ДIЛОВI УКРАЇНСЬКI ЖIНКИ ГРОМАДСЬКА ОРГАНIЗАЦIЯ

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" 

ЄДРПОУ 39202192

МФО 380775

Р/р 26000056141547

 

Або ж за посиланням нижче 

Підтримати