Громадська організація

"Ділові Українські Жінки" - це громадська організація, діяльність якої має на меті зміцнення впливу та ролі жінки у реформуванні українського суспільства.

 

Членкині організації – впливові жінки з активною життєвою позицією, лідери у різноманітних сферах діяльності -  підприємництва, fashion індустрії, медицини, туризму та інших галузях. Президент та засновниця організації Наталія Нетовкіна. Актив ГО "Ділові Українські Жінки" - це 29 успішних жінок, що заснували та/або приєдналися і активно підтримували діяльність організації протягом декількох років.

 

Крім Активу ГО "Ділові Українські Жінки" близько 40 жінок-лідерів, що є асоційованими членами організації, об'єднують людські, матеріальні та фінансові ресурси з метою реалізації спільних заходів та ініціатив. Крім цього це коло жінок підтримує бізнес-ініціативи членів об'єднання, утворюючи синергію спільного впливу.

 

З 2010 по 2015 рр. Ділові Українські Жінки діяли як закритий Клуб Успішних Жінок м.Києва та займалися культурними, благодійними та меценатськими проектами, такими як:

- підтримка міжнародного конкурсу молодих талантів ім.В.Горовиця;

- духовний етно-фестиваль "Трійця";

- щорічні благодійні проекти "Ялинка бажань" та "Лавка чудес" для дітей дитячих будинків;

- кураторство кардіологічного та токсикологічного відділень Національної лікарні "Охматдит" і дитячих будинків в с.Копилів та с.Петрівське;

- участь в Саміті світу 2014 та Міжнародному  жіночому бізнес-форумі "Eurowoman-2015" в Грузії;

- брали участь у чисельним спільних благодійних та культурних ініціативах.

 

Однак зміни, що відбулися в Україні, виклики сьогодення, активне формування сектору громадянського суспільства та зростання внутрішнього потенціалу організації викликали запит щодо перетворення клубної діяльності у формат громадської організації.

Читати далі