РАНКОВА КАВА ДІЛОВОЇ ЖІНКИ У М.ТЕРНОПІЛЬ 23 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

23 травня в рамках проекту «Коло жіночого лідерства» відбувся перший традиційний сніданок "Ранкова кава ділової жінки" у м. Тернопіль в ресторані «Сапсан».

 

Ведучими та модераторами перщої "Ранкової кави ділової жінки" в Тернополі стали Президент ГО "Ділові Українські Жінки", засновниця та власниця Ювелірний Дім ZARINA, Голова Громадянський рух "За процвітання Черкащини", ініціатор Фестиваль VIRA FEST та Фестивалю Святого Миколая в Чигирині Наталія Нетовкіна та членкиня ГО "ДУЖ", Президент Української академії інтегративної медицини Розалія Кобилянська 

 

Тема сніданку була присвячена знайомству учасниць між собою та з організацією.
Що являє собою громадська організація "Ділові Українські Жінки" та масштабний культурно-просвітницький проект "Коло Жіночого Лідерства", які напрямки діяльності охоплює організація і які цілі ставить перед собою.

 

Кожна учасниця з користю провела час, отримала відповіді на ці та інші питання, обмінялись бізнес-контактами, а також безпосередньо поспілкуватись із членами ГО "ДУЖ" і зарядилась позитивом на увесь робочий день.

 

Дякуємо усім активним, успішним жінкам, що завітали на "Ранкову каву ділової жінки" у м. Тернопіль та ресторану "Сапсан" за затишну атмосферу і смачний сніданок.Повний каталог учасниць традиційніх сніданків організації "Ранкова кава ділової жінки"