Ранкова кава ділової жінки у м. Львів 20 квітня 2017 року

20 квітня в ресторані "Панорама" у м.Львів відбувся традиційний сніданок громадської організації "Ділові Українські Жінки у Львівській області" - "Ранкова кава ділової жінки" в рамках проекту "Коло Жіночого Лідерства".

Ведучою та модератором сніданку виступила: Людмила Калабуха -  бізнес-тренер, коуч, підприємець,

23 роки в продажах,

автор 2 книг та 4 відеокрсів,

перший україномовний онлайн-консультант з продажів http://kalabukha.com.ua/

експерт з переговорів українських ЗМІ (топові радіомережі та телеканали),

мандрівниця, відвідала 38 країн.

Тема сніданку була такою: "Як правильно сказати "Ні" і зберегти себе, друзів та клієнтів ".

Дякуємо чарівній Розалії Кобилянській, віце-президенту ГО "Ділові Українські Жінки", президенту Української Академії Інтегративної Медицини,за те що завітала до нас на каву і поділилася своїм досвідом на тему сніданку. Окремі слова подяки висловлюємо партнерам заходу талановитій художниці Роксолані Йолич за прекрасну картину, яку було передано у Навчально-реабілітаційний центр "Довіра", яким ми опікуємося, та нашому солодкому партнеру "Солодка Скриня" за смачні подаруночки. Дякуємо усім, хто долучився до нашого заходу,ви неймовірні, завдяки вам нам вдалося зібрати 4500 грн, які ми перерахували у Навчально-реабілітаційний центр "Довіра" на потреби закладу.

Ми віримо, що разом зможемо зробити більше! До наступних зустрічей!Повний каталог учасниць традиційніх сніданків організації "Ранкова кава ділової жінки"