Ранкова кава ділової жінки у м. Київ 26 квітня 2017 року

26 квітня в столичному ресторані "Липський" відбувся традиційний сніданок 2017 року громадської організації "Ділові Українські Жінки" - "Ранкова кава ділової жінки" в рамках проекту "Коло Жіночого Лідерства".

Ведучою та модератором сніданку виступила членкиня ГО «Ділові Українські Жінки», власниця event-агентства "S.A.L. Show", Генеральний директор концертної агенції "Укртурконцерт" і компанії "S.A.L. Rent", Доцент Інституту кіно і телебачення КНУКіМ, телепродюсер Світлана Легка.

Тема третього сніданку 2017 року : "Весняне дозвілля як джерело натхнення». На зустрічі говорили про можливості та про те, як знайти натхнення в процесі занурення у рутинну роботу з головою.

Приємним бонусом для кожної гості став календарний план подій весни 2017 року у місті Київ.

Також в рамках сніданку відбулися розіграші сертифікатів від наших партнерів ТМ "Світанок" та Світлани Нащокіної, компанії "ВсеВпорядке" та Олесі Марчук, luxury стоматології "Тотал Дентал", Київського клубу повітроплавального спорту "Пілот" та двох книжок відомої української письменниці Оксани Кузів.

Дякуємо усім, хто долучився до нашого заходу! До наступних зустрічей!Повний каталог учасниць традиційніх сніданків організації "Ранкова кава ділової жінки"