Ранкова кава ділової жінки у м. Черкаси 21 березня 2017 рноку

21 березня 2017 року в ресторані «Апельсин» м.Черкаси успішно відбувся перший сніданок «Ранкова кава ділової жінки». Зустріч відбулась в рамках проекту ГО "Ділові Українські Жінки" «Коло Жіночого Лідерства» та зібрала разом понад 30 успішних соціально відповідальний жінок й дівчат м.Черкаси.

Ведучими та модераторами першої "Ранкової кави ділової жінки" в Черкасах стали Президент ГО "Ділові Українські Жінки", засновниця та власниця Ювелірний Дім ZARINA, Голова Громадянський рух "За процвітання Черкащини" Наталія нетовкіна, членкині ГО "ДУЖ" приватний підприємець Ірина Янковська та директор рекламного агентства "Лавант" Олена Кириченко, а також активна учасниця "Ранкової кави ділової жінки" в м. Києві Любовь Михняк. Тема сніданку була присвячена знайомству - учасниць між собою та з організацією. Що являє собою громадська організація "Ділові Українські Жінки" та масштабний культурно-просвітницький проект "Коло Жіночого Лідерства". Які напрямки діяльності охоплює організація і які цілі ставить - з цими питаннямі детальніше ознайомились учасниці сніданку, а також обмінялись бізнес-контактами, провели час з користю та зарядились позитивом на робочий тиждень!

Щиро вдячні всім, хто долучився до зустрічі! Повний каталог учасниць традиційніх сніданків організації "Ранкова кава ділової жінки"