Міжнародна діяльність

 

Міжнародні відносини та партнерство - діяльність організації, спрямована на встановлення міцного взаємозв'язку між громадськими організаціями, представниками політичної, культурної та наукової еліти різних країн з метою здійснення повноцінної співпраці в сферах освіти, культури, благодійності.

 

Члени ГО "Ділові Українські Жінки" тісно співпрацюють зі Всеукраїнським Клуб Успішних Жінок "Жінки України" та Ротарі-Клубом "Київ-Центр", а також  стали учасницями Саміту світу 2014 року.

  

В травні 2015 року члени організації стали учасницями Міжнародного жіночого бізнес-форуму «EUROWOMAN-2015» в Грузії.

 

У червні 2015 року представниці ГО"Ділові Українські Жінки" відвідали виставку франчайзингу у Нью-Йорку - International Franchise Expo, де було представлено близько 300 галузей франчайзингу – від громадського харчування, медичних послуг, транспорту, виробництва, до різних видів професійної підготовки і навчання.

 

19-20 листопада 2015 року члени організації прийняли участь в Першому Міжнародному Жіночому Економічному Форумі в Одесі. Його делегати об'єднали свої зусилля для створення платформи більш ефективного професійного співробітництва в різних галузях економіки, державного устрою та громадських ініціатив. Форум проводився за підтримки Посольства США в Україні НГО КУЖ "Жінки України". Партнерами Форуму виступили Одеська дирекція Turkish Airlines, ЮД ZARINA, Hotel Bristol, Європейська Асоціація Розвитку Бізнесу.

 

В період з травня по листопад 2016 року члени ГО "ділові Українські Жінки" взяли участь у:

- IV Міжнародному Жіночому Бізнес-Форумі "Eurowomen"

- Першому благодійному дівичвечорі в Черкасах;

- Київському Міжнародному Економічному Форумі;

- Найбільшому у Європі бізнес-форумі "Forum One: Новий час - нові можливості";

- Київському жіночому фестивалі "Anima";

- Третьому маштабному діловому заході для жінок  "She Congress #3".

 

19-20 травня члени організції прийняли участь в IV Міжнародному Жіночому Бізнес-Форумі "Eurowomen" у 2016 році, який пройшов в м.Одеса в готелі "Брістоль".  Форум об'єднав жінок-лідерів України, Литви, Молдови зі сфери бізнесу, політики, дипломатії.

 


1 жовтня 2016 року в рамках проекту "Коло Жіночого Лідерства" членкині ГО "Ділові Українські Жінки" взяли участь в Першому благодійному дівичвечорі Girls Weekend в Черкасах, учасницями котрого стали впевнені в собі, активні й соціально відповідальні, амбітні, небайдужі, яскраві дівчата та жінки.6 та 7 жовтня в Києві відбувся Київський Міжнародний Економічний Форум - одна з найбільших дискусійних платформ, учасники якої формують новітню стратегію технологічної, соціальної та економічної модернізації України, завдяки діалогу експертів, представників бізнесу та влади, імплементації кращого світового досвіду. Експертами панельної дискусії, присвяченої темі ролі жінки в сучасному суспільстві та бізнесі виступають Президент ГО "Ділові Українські Жінки" Наталія Нетовкіна та членкиня ГО "Ділові Українські Жінки", Президент Української академії інтегративної медицини Розалія Кобилянська.15-16 жовтня в Premier Hotel Rus відбувся Київський жіночий фестиваль Anima, котрий ропочався з дискусії чудових, успішних жінок, серед котрих членкиня ГО "Ділові Українські Жінки", Президент Академії інтегративної медицини чарівна Розалія Кобилянська. Також в фестивалі взяли участь понад 30 спікерів, успішних жінок та дівчат; організовані трендові beauty zone для учасниць фестивалю та багато інших цікавинок!18 листопада 2016 року в Києві відбувся перший в Україні масштабний діловий захід про і для жінок в бізнесі SHE Congress #3 - надихаючі історії жінок, діяльність яких доводить: жінці підвладне все. Одним зі спікерів заходу виступила членкиня ГО "Ділові Українські Жінки", Президент українсько-швейцарської медицинської компанії Porcelain Group, успішна Ольга Немченко.