Просвітницька діяльність

 

     Просвітницька діяльність - діяльність організації, що включає в себе цикл семінарів, лекцій, вебінарів, спрямованих на розвиток особистості, безпосередніми учасниками котрої є не тільки члени організації, а й зацікавлені в особистісному з розвитку й самореалізації жінки України.

 

     В квітні 2016 року було проведено дві стратегічні сесії організації спільно з фахівцем з розвитку і інтернаціоналізації бізнесу, а також управління і лідерства в нестійкому бізнес-середовищі, фасилітатором Анастасією Некрасовою, котрі закріпили рішення перейти з формату закритого клубу в громадську організацію "Ділові Українські Жінки". 

 

     З червня 2016 року ГО "Ділові Українські Жінки» почали реалізацію проекту "Коло Жіночого Лідерства", спрямованого на підвищення соціального статусу жінки в суспільстві та насамперед у місцевих громадах. В рамках проекту відбуваються традиційні сніданки організації "Ранкова кава ділової жінки".  На сьогодні успішно проведено сімнадцять сніданків в м.Києві та понад двадцять сніданків у Львові, Черкасах, Ужгороді, Тернополі. 

 

     Учасниці зустрічей - понад 2000 активних жінок, власниць бізнесу, представниць найрізноманітніших сфер і видів діяльності - дизайнери, ювеліри, режисери, коучі, лікарі. Завдяки проведенню даного заходу налагоджено зв’язки в регіонах країни для подальшої реалізації проекту "Коло Жіночого Лідерства", що дозволить громадській організації створити регіональні осередки в майбутньому та проводити ефективні семінари, тренінги та вебінари по всій території України, залучаючи до діяльності організації більшу кількість активних жінок та дівчат.

 

     В травні громадська організація «Ділові Українські Жінки» стала співзасновником Громадської спілки «Коло жіночого партнерства» та 18 травня 2017 року взяла участь й виступила організаційним партнером великого «Форуму Жіночого Партнерства», котрий зібрав в один день понад 200 ініціативних жінок й дівчат з різноманітних регіонів України, різноманітних сфер діяльності, щоб розробити й втілити у життя в майбутньому проекти по різним напрямкам розвитку, таким як здоров'я, духовність і культура, ціннісне підприємництво, освіта, екологія, взаємодії громади і влади та інші для того, тим самим посприяти розвитку України!