Культурна діяльність

  

     Культурна діяльність - діяльність організації, спрямована на створення, збереження, поширення культурних цінностей і прилучення до них різних верств населення.

 

     Впродовж шести років за підтримки партнерів та самостійно було проведено ряд проектів та заходів, серед котрих:

- етнокультурний фестиваль "Парад вишиванок";

- щорічний міжнародний духовний фестиваль ViraFest;

- "VI Всеукраїнського фестивалю писанок";

- щорічний Фестиваль Святого Миколая в Чигирині;

- мистецько-благодійна акція "Свято Масляної. Бабський тиждень в "Хатинці»;

- благодійні модні бранчі за участі відомих Fashion-редакторів та стилістів;

- передвеликодні благодійні аукціони організації за участі картин відомих українських художників - Андрія Цоя, Олени Дудніченко, Алекса Коша, Андрія Левицького, Людмили Саник та інших;

- щорічна мистецько-благодійна акція "Бабський тиждень" у великому місті»;

- презентація проекту «Від мрії до дії» й дитячого автомобільного майданчика «Діти Авто Фест»;

- творчий вечір успішної журналістки, талановитої письменниці Оксани Кузів;

- благодійний концерт "Вогонь сердець" на сцені Львівської опери, де талановиті дітки мали змогу виступити на одній сцені разом зі своїми зірковими кумирами. Організаторами заходу виступила одноіменна громадська організація "Вогонь сердець", а одним із партнерів відокремлений підрозділ ГО "Ділові Українські Жінки у Львівській області".

 

     У Чистий четвер 13 квітня 2017 року в Національному музеї літератури України відбувся майстер-клас з розпису Великодньої писанки за допомогою воску разом з асоційованим членом ГО «Ділові Українські Жінки», співачкою, телеведучою, художницею, науковцем, Президентом мистецької агенції «Територія А», Заслуженою артисткою України, талановитою майстринею Анжеліка Рудницька.

 

     15 червня 2017 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбулась презентація Всеукраїнського соціального фотопроекту «Нескорена краса», автором та організатором котрого є українська модель на візку Оксана Кононец та благодійний фонд «Нескорені». Офіційним інформаційним партнером та співорганізатором презентації проекту стала ГО "Ділові Українські Жінки". 

 

     Всеукраїнський соціальний фотопроект «Нескорена краса» довів те, що інвалідний візок не є перешкодою красі, успішності, коханню та особистому щастю. Ми всі абсолютно рівні і нам під силу різні професії, спорт, подорожування та мрії. Головне - це сильне бажання та віра у себе! Учасницями соціального фотопроекту «Нескорена краса» стали 12 успішних, талановитих і вродливих дівчат, котрі показали й довели те, що фізичні вади не є перепоною для щастя.