Соціальна діяльність

 

     Соціальна діяльність - діяльність організації, яка включає в себе блок програм та проектів, спрямованих на допомогу представникам різних соціальних класів, які потребують підтримки.

 

Серед них:

- щорічні благодійні проекти "Ялинка бажань" та "Лавка чудес" для дітей дитячих будинків;

- підтримка міжнародного конкурсу молодих талантів ім.В.Горовиця;

- кураторство кардіологічного та токсикологічного відділень Національної лікарні "Охматдит" і дитячих будинків в с.Копилів, с.Петрівське, с.Нові Петрівці, Центр соціальної опіки у м. Ватутіно (Черкаська область).

 

29 серпня 2016 року, напередодні Дня знань, члени, друзі й партнери громадської організації організували для діток, вихованців Центру соціально-психологічної допомоги  чудовий майстер-клас на свіжому повітрі – дітки плели текстильне панно з помпонів і ниток у вигляді дерева – символу добробуту й міцної сім’ї. Завдяки зусиллям дітей і гостей було створено яскравий витвір декоративно-прикладного мистецтва, який буде виставлений на благодійному аукціоні для друзів бренда Helena SAI та ГО "Ділові Українські Жінки". Усі кошти, виручені від продажу панно, будуть направлені на організацію нових творчих майстер-класів для підопічних дитячих будинків, на яких дітки зможуть навчитись різним технікам декоративно-прикладного мистецтва та розвивати свою креативність!

 

Напередодні дня Святого Миколая та в рамках благодійного проекту "Ялинки бажань", перший етап якої відбувся на традиційному сніданку " Ранкова кава ділової жінки" 6 грудня в столичному ресторані "Хатинка", громадська організація "Ділові Українські Жінки" здійснила поїздки до дитячих будинків. Загалом в цьому році вдалось здійснити бажання 75 діток сиріт, вихованців  Центру соціально-психологічної реабілітації дітей с.Копилів, дитячого будинку "Любисток" (с.Нові Петрівці) та Центру токсикології й кардіології Національної лікарні "Охматдит"!

 

Члени, друзі та партнери відокремленого підрозділу ГО “Ділові Українські Жінки у Львівській області” напередодні новорічних свят подарували частинку тепла й турботи вихованцям  спеціальної школи­-інтернату «Довіра» для дітей з важкими порушеннями мови, котрими опікується  відокремлений підрозділ. Більше 240 діток та їх вихователів написали листи з проханням виконати  новорічне побажання ­ отримати бажаний подарунок від Святого Миколая, а саме демонстраційні  матеріали та розвиткові ігри для унаочнення корекційної роботи з дітьми із психофізичними порушеннями.

 

В день Святого Миколая, 19 грудня, Президент відокремленого підрозділу ГО "Ділові Українські Жінки у  Львівській області" Наталія Мацола разом із виконавчим директором Тетяною Гладьо-­Давиденко, та  партнери "Львівська майстерня шоколаду" провели майстер-­клас по виготовленню шоколадних цукерок  для вихованців школи-­інтернат "Довіра" у м.Львів. Кожна дитина мала змогу перетворитися на  шоколадного майстра та реалізувати свою солодку мрію. Для цього діток було одягнемо у форму  шоколатьє, надано всі необхідні атрибути та якісний натуральний шоколад. Крім того, шоколатьє  розказала цікаві розповіді та корисні поради, а також урочисто нагородила Сертифікатом наймолодших  майстрів шоколадної справи.

 

6 березня 2017 року членкині, друзі й партнери громадської організації "Ділові Українські Жінки" завітали з подарунками до Центру соціальної опіки м.Ватутіно (Черкаська область). Керівництво та підопічні Центру соціальної опіки були щиро раді бачити гостей! Співачка, телеведуча, художниця, науковець, Президент мистецької агенції "Територія А", заслужена артистка України, асоційований член ГО "Ділові Українські Жінки" Анжеліка Рудницька та фіналіст шоу "Х - фактор", котрий виконує українські народні пісні в сучасній обробці, молодий й талановитий Віктор Родин співали й танцювали разом з підпічними Центру соціальної опіки, членкинями ГО"ДУЖ" та актиними учасницями традиційних сніданків організації "Ранкова кава ділової жінки". Окрім того, в Центр було доставлена необхідна допомога - засоби гігієни, медикаменти, одежа й взуття, шкільне приладдя тощо. 

 

В червні 2017 року ГО "Ділові Українські Жінки" разом з солодким партнером ТМ «Світанок»(Svitanok-ua) та членкинею організації, власницею торгової марки Світланою Нащокіною (Светлана Нащекина) і її командою талановитих помічниць завітали до підопічних Центру соціально-психологічної реабілітації с.Копилів, дитячого будинку сімейного типу «Любисток» й Центру токсікології НЛ «Охматдит» та провели для хлопців та дівчат цікавий і корисний майстер клас по виготовленню зефіру й цікаву лекцію про правильне, здорове харчування!