Фестиваль радості

 

Восени 2018 року у м. Києві відбудеться міжнародний благодійний Фестиваль Радості, засновником якого є громадянин Швеції Бенгт Нільсон.

Вже протягом 15 років Бенгт Нельсон проводить Фестивалі Радості, головними учасниками яких є онкохворі діти з різних країн світу. Для них створюється неповторна атмосфера щастя і свята, що дає дітям потужний заряд позитивної енергії та інтересу до життя і вдихає в них нові сили для боротьби з їх страшною хворобою.

Фестиваль проходитиме за підтримки ООН та країн ЄС. У Фестивалі візьмуть участь близько 100 онкохворих дітей і до 500 їх рідних, осіб, що їх супроводжують та лікарів з Німеччини, Фінляндії, Естонії, Норвегії, Латвії, Польщі, Ірландії, Ізраїлю, Білорусі та Швеції.

Фестиваль відвідають близько 200 онкохворих дітей з України і до 600 їх рідних, осіб, що супроводжують та лікарів.

В цілому кількість учасників Фестивалю Радості складатиме близько 1600 осіб.

Програма Фестивалю передбачає участь посадових осіб та представників урядів і систем охорони здоров'я країн-учасниць, представників міжнародної громадськості і шоу-бізнесу, власників і керівників міжнародних комерційних компаній і корпорацій, які беруть участь в організації та проведенні даного заходу.

Фестиваль передбачає створення ефекту «сімейного кола», неповторної атмосфери близькості, довіри, щастя й свята, яке допоможе дітям у боротьюі із страшною хворобою.

Долучайтеся! Размо ми зможемо більше!

 

Підтримати