Весняний Благодійний Бал. Полтава

Woman
в Blog
Перегляди: 571

Головна подія Весни — Весняний Благодійний Бал — відлунав 2 березня! Розпочавши неперевершену культурну та чудову традицію стилю, краси, високого спілкування, вальсу та добра!

 

Особлива подяка засновниці та президенту ГО "Ділові Українські Жінки" — Наталія Нетовкіна — за віру, підтримку, допомогу для нас ГО "Ділові Українські Жінки у Полтавській області".

 

Дякуємо ексклюзивному спонсору Ювелірний Дім ZARINA за неймовірну підтримку проекту, адже усі кошти за ювелірні лоти будуть передані на розробку Всеукраїнської онлайн-платформи для людей з інвалідністю щодо працевлаштування.

 

Дякуємо Margarita Poluk, виконавчому директору ГО "Ділові Українські Жінки", за відвідування Полтави та Весняного Балу, за проведення благодійного аукціону з преміальними лотами від Ювелірний Дім ZARINA.

 

Велика вдячність преміум-партнерам:
Оксана Деркач, дякуємо Вам як другу, дужанці, партнеру, голові ГО Єдність.
Premier Hotel Palazzo та Елена Шулика дякуємо за ваші добрі серця та допомогу в реалізації проекта.

 

Велика вдячність нашим партнерам:
- "Автосервіс-Альянс" — офіційний дилер BMW, MAZDA, FIAT в Полтавському регіоні, надав гостям Балу ексклюзивну можливість — доїхати на Бал на шикарних автомобілях BMW та MAZDA.
Marianna Soliman та гастрономічний ресторан Shade meat & wine, дякуємо за преміум-рівень обслуговування, за підтримку проекту та неперевершено гарний та смачний фуршет.
- ГО Підприємці Полтавщини та голова організації Евгений Дикань, дякуємо за підтримку благодійного заходу.
- Компанія Esfi: бренди і дизайн та власниця компанії Наталья Латыш, дякуємо за неоціненний внесок у підготовку та організацію Весняного Балу!

 

Особлива подяка ведучому Весняного Балу — Павел Миронов, а також танцювальному клубу Танцевальный центр Диамант Tango Salsa Bachata kizomba за репетиції з вальсу та фігурного вальсу напередодні Балу, а також постановки полонезу для всіх учасників.

 

На гостей заходу чекала ексклюзивна фотосесія, фотозону до якої було створено декоратором Юля Семянко з майстерні декору "Charmy.deco”. Особлива подяка за фотографії: Pavel MalovanyiБогдан ІванцівАлёнушка Боридько, та за відео-зйомку — Михаил Мекензин.

Чудовий аромат привнесли букети живих квітів від MixFlora флористический сервис. Дякуємо Slawa Kostenkova за красу та весну!

Особлива подяка нашому дитячому спонсору Дитяча Планета Полтава, який подарував усім діткам подарункові сертифікати та солодкі подарунки.

Подяка чудовій Татьяна Годяк та чарівним майстриням краси з Desert Rose салон красоты.

Дякуємо ШАРландия Полтава, Шарики Полтава за чудові святкові композиції з повітряних кульок.

Дякуємо рекламній агенції Lampa Agency за створення відео та спеціальної зйомки 360, а також за подарунковий сертифікат.

Дякуємо Елена Литвиненко та компанії Mary_Kay_Ukraine за створення весняних образів прекрасним учасницям Балу.

Подарунки якісної ізраїльської косметики дарувала компанія Satara.ua та керівник Светлана Кошельник. Дякуємо за красу!

Компанії Wizoria дякуємо за запрошення на VIP-місця до кінотеатру Wizoria.

Дякуємо ГольфСтрім–Київському ГольфКлубу за подарункові сертифікати для благодійної лотереї.

 

Разом ми створили неймовірне свято та змогли приєднатися до створення Всеукраїнської платформи для працевлаштування людей з інвалідністю!

Ми отримали так багато гарних відгуків, тож чекайте продовження!