Передвеликодня поїздка членів ГО "Ділові Українські Жінки" до Центру токсикології та кардиології Національної лікарні "Охматдит"

Woman
в Blog
Перегляди: 179

14 квітня, напередодні Великодня, в Страсну п'ятницю, ГО "Ділові Українські Жінки" разом з асоційованим членом організації, співачкою, художницею, науковцем, Президентом мистецької агенції Територія А та Радником міністра культури України Анжеліка Рудницька, Президентом Асоціації жінок "За генофонд України" Лилия Пильтяй та Майстром спорту міжнародного класу з боксу, професійним бійцем змішаних єдиноборств ММА, персональним тренером Иванна Крупеня (Ivanna Krupenia) відвідали своїх підопічних в Центрі токсикології та кардиології Національної лікарні "Охматдит" й привезли необхідні медикаменти для лікування, закуплени на раніше зібрані кошти в розмірі 3600 грн.в рамках святкування "Масляної в "Хатинці", а також влаштували святковий й пізнавальний майстер-клас з розпису мальованок.

Дітки радо зустріли гостей та активно брали участь в майстер-класі. Кожна дитинка сама творила свою власну мальованку, одночасно уважно дослухаючись до порад та цікавих традицій розпису чарівної Анжеліки Рудницької.

Щиро дякуємо членкиням організації Анжеліці Рудницькій, Іванні Крупені та Лілії Пільтяй за те, що особисто долучились до поїздки, поспілкувались з підопічними Центру й створили їм свято, подарувавши частинку тепла та турботи!

Також щиро вдячні чуйній Светлана Нащекина, власниці ТМ "Світанок" Svitanok-ua за подаровані діткам солодощі та смаколики, та всім, хто долучився й допоміг в зборі коштів та необхідної допомоги!

Разом ми зможемо більше!