Ранкова кава ділової жінки 17 березня 2017 року

Woman
в Blog
Перегляди: 208

17 березня в столичному ресторані "Липський"відбувся дванадцятий традиційний сніданок "Ранкова кава ділової жінки" в рамках проекту "Коло Жіночого лідерства".

Ведучою та модератором сніданку виступила членкиня ГО «Ділові Українські Жінки», дизайнер та архітектор, засновниця студії «Ok dsgn» талановита й креативна Ольга Криворучко.

Тема нашого другого сніданку 2017 року торкнулось питання любові у нашому житті.
Любов – це перше, що ми зустрічаємо в житті – в обіймах матері. Це те, що супроводжує нас у подальшому. Ми любимо наших батьків, рідних, друзів, кохаємо хлопця, чоловіка, і всіх, хто з’являється у нашому житті. Ми любимо місце, де народились, і де знаходиться наш дім. Ми любимо себе, займаємось саморозвитком, вкладаємо в себе необхідну силу та енергію.
Любов – це те, що ми відчуваємо до того, що робимо. Адже без неї неможливо реалізуватись в обраній сфері, й досягнути бажаного.
Любов – це рух й стимул. Вона спонукає нас до найсміливіших, а іноді неможливих дій, що завжди змінюють наше життя.

Також в рамках сніданку відбувся благодійний аукціон дитячих картин "Діти - дітям", роботи до якого були надані членкинями організації Розалією Кобилянською, Глорією Вишневецькою,Іриною Шевченко, Ксенією Костенко, Наталією Нетовкіною, Оксаною Андрощук, Анною Заклецькою та постійною учасницею "Ранкової кави" Лорою Селівановою.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до благодійного аукціону! Завдяки Вам нам вдалось зібрати загалом 21 200 грн. - 15 200 грн. на допомогу в організації та проведенні Міжнародного конкурсу молодих талантів ім В.Горовиця у квітні 2017 року (призовий фонд) та 6000 грн. на видавництво книги постійної учасниці традиційних сніданків організації Олесі Марчук. Це перша книга, яка дасть змогу познайомити світ з дітками, що народжуються з масою менш ніж 500г.

А також дякуємо ресторану "Липський" за затишну атмосферу, теплу зустріч і смачний сніданок!