Ранкова кава ділової жінки 17 лютого 2017 року

Woman
в Blog
Перегляди: 235

17 лютого в столичному ресторані «Хатинка» відбувся перший в новому році традиційний сніданок громадської організації "Ділові Українські Жінки" - "Ранкова кава ділової жінки" в рамках проекту "Коло Жіночого Лідерства".

Ведучою та модератором сніданку виступила членкиня ГО «Ділові Українські Жінки», Президент української академії інтегративної медицини, успішна, талановита й чарівна Розалія Кобилянська.

 

Цього разу ми говорили на тему: "Мріяти чи жити мрією"

Одночасно і складне, і надзвичайно легке питання, з яким ми стикаємось майже щодня протягом усього життя. Ми не можемо не мріяти: чогось досягти, щось опанувати, закохатися, створити сім"ю, подорожувати, підкорити Еверест або стати одним із найкращих у своїй справі. Але дуже часто наші мрії так і залишаються лише мріями. Чому так трапляється? І що наспраді означає жити мрією і втілювати її у життя? Чи достатньо лише натхнення і бажання?

 

Окрім спілкування та обміну корисними контактактами, в рамках сніданку відбувся розіграш солодощів від партнеру заходу кондитерського виробництва ТМ "Світанок" та книги «Порадницька гостина» заслуженого журналіста України, головного редактора всеукраїснької газети «Порадниця» Теятни Власюк.

 

Приємним завершенням традиційного сніданку ГО «Ділові Українські Жінки» став благодійний аукціон, лоти для котрого були любязно надані членкинею ГО «ДУЖ», успішним імідж-стилістом, власницею дому жіночого стилю "Looks" Екою Капонадзе, постійними учасницями сніданків «Ранкова кава ділової жінки» Лорою Селівановою та Анною Павлів, Ювелірним домом ZARINA, членкинею ГО «ДУЖ», Заслуженим журналістом України, Головним редактором всеукраїнської газети "Порадниця" Тетяною Власюк. На благодійному аукціоні вдалось зібрати загалом 10 960 грн. Кошти будуть перенаправлені на допомогу дітям вихованцям дитячих будинків, що знаходяться на лінії розмежування бойових дій та мають багато потреб.

 

Щиро вдячні всім, хто долучився до традиційного сніданку "Ранкова кава ділової жінки" та взяв участь у благодійному аукціоні!