Квітковий бал-випуск Творчого практикуму RYM
Woman
в Blog
Перегляди: 276
16 березня 2019 року на базі Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбувся святковий випуск — Квітковий бал Творчого практикуму RYM ("Рух Успішної Молоді"), ініціатором та організатором якого є ГО "Ділові Українські Жінки".
 
В програмі заходу були:
- конкурси та ігри від неймовірних ведучих балу
- творчі номери від дівчат
- квіткові фотозони для гостей свята
- фото-квест
- нагородження номінанток "Квітка балу"
- активні танці під Just dance
- смаколики та святковий торт від учасниць практикуму
- урочисте привітання учасниць та вручення квітів
 
 
Одним із ключових елементів свята стала благодійна лотерея, зібрані кошти з якої були передані пані Наталії Колодницькій (Нетовкіній) для реалізації фестивалю "VIRA FEST". Символічний подарунок від учасниць практикуму для втілення неймовірного заходу у життя. Особливом гостем свята став Бенгт Нільсон — ініціатором “Фестивалю Радості” у Швеції, який привітав та підбадьорив дівчат на зростання та створення нових проектів.
 
Приємна, тепла та дружня атмосфера балу занурила всіх в своєрідне святкування приходу весни. Гарні знайомства, невимушене спілкування, величезна кількість фотографій на згадку, щирі посмішки, сльози радості та міцні обійми — так можна описати цей випуск.
 
Щиро дякуємо Віце-президенту організації, ректору ККІБП, Тетяна Камінська за допомогу в реалізації та проведенні балу!
 
Також велика вдячність за солодкі смаколики та святковий торт Sweetanok-ua та директору творчого практикуму RYM, членкині громадської організації «Ділові Українські Жінки», власниці ТМ Sweetanok, Світлані Нащокіній!
 
Дякуємо дитячому продюсерському центру Babyphotostars за фотографії з нашого балу, а також Центру соціальної опіки "Отчий Дім" як нашим друзям-партнерам.
 
Щиро дякуємо всім, хто долучився до святкового Квіткового балу Творчого практикуму RYM (Рух Успішної Молоді)! До наступних зустрічей!
Весняний Благодійний Бал. Полтава
Woman
в Blog
Перегляди: 570

Головна подія Весни — Весняний Благодійний Бал — відлунав 2 березня! Розпочавши неперевершену культурну та чудову традицію стилю, краси, високого спілкування, вальсу та добра!

 

Особлива подяка засновниці та президенту ГО "Ділові Українські Жінки" — Наталія Нетовкіна — за віру, підтримку, допомогу для нас ГО "Ділові Українські Жінки у Полтавській області".

 

Дякуємо ексклюзивному спонсору Ювелірний Дім ZARINA за неймовірну підтримку проекту, адже усі кошти за ювелірні лоти будуть передані на розробку Всеукраїнської онлайн-платформи для людей з інвалідністю щодо працевлаштування.

 

Дякуємо Margarita Poluk, виконавчому директору ГО "Ділові Українські Жінки", за відвідування Полтави та Весняного Балу, за проведення благодійного аукціону з преміальними лотами від Ювелірний Дім ZARINA.

 

Велика вдячність преміум-партнерам:
Оксана Деркач, дякуємо Вам як другу, дужанці, партнеру, голові ГО Єдність.
Premier Hotel Palazzo та Елена Шулика дякуємо за ваші добрі серця та допомогу в реалізації проекта.

 

Велика вдячність нашим партнерам:
- "Автосервіс-Альянс" — офіційний дилер BMW, MAZDA, FIAT в Полтавському регіоні, надав гостям Балу ексклюзивну можливість — доїхати на Бал на шикарних автомобілях BMW та MAZDA.
Marianna Soliman та гастрономічний ресторан Shade meat & wine, дякуємо за преміум-рівень обслуговування, за підтримку проекту та неперевершено гарний та смачний фуршет.
- ГО Підприємці Полтавщини та голова організації Евгений Дикань, дякуємо за підтримку благодійного заходу.
- Компанія Esfi: бренди і дизайн та власниця компанії Наталья Латыш, дякуємо за неоціненний внесок у підготовку та організацію Весняного Балу!

 

Особлива подяка ведучому Весняного Балу — Павел Миронов, а також танцювальному клубу Танцевальный центр Диамант Tango Salsa Bachata kizomba за репетиції з вальсу та фігурного вальсу напередодні Балу, а також постановки полонезу для всіх учасників.

 

На гостей заходу чекала ексклюзивна фотосесія, фотозону до якої було створено декоратором Юля Семянко з майстерні декору "Charmy.deco”. Особлива подяка за фотографії: Pavel MalovanyiБогдан ІванцівАлёнушка Боридько, та за відео-зйомку — Михаил Мекензин.

Чудовий аромат привнесли букети живих квітів від MixFlora флористический сервис. Дякуємо Slawa Kostenkova за красу та весну!

Особлива подяка нашому дитячому спонсору Дитяча Планета Полтава, який подарував усім діткам подарункові сертифікати та солодкі подарунки.

Подяка чудовій Татьяна Годяк та чарівним майстриням краси з Desert Rose салон красоты.

Дякуємо ШАРландия Полтава, Шарики Полтава за чудові святкові композиції з повітряних кульок.

Дякуємо рекламній агенції Lampa Agency за створення відео та спеціальної зйомки 360, а також за подарунковий сертифікат.

Дякуємо Елена Литвиненко та компанії Mary_Kay_Ukraine за створення весняних образів прекрасним учасницям Балу.

Подарунки якісної ізраїльської косметики дарувала компанія Satara.ua та керівник Светлана Кошельник. Дякуємо за красу!

Компанії Wizoria дякуємо за запрошення на VIP-місця до кінотеатру Wizoria.

Дякуємо ГольфСтрім–Київському ГольфКлубу за подарункові сертифікати для благодійної лотереї.

 

Разом ми створили неймовірне свято та змогли приєднатися до створення Всеукраїнської платформи для працевлаштування людей з інвалідністю!

Ми отримали так багато гарних відгуків, тож чекайте продовження!